GDYNIA | Małżeństwo bez rutyny i nudy – rozmowy, seks i metafizyka… – 22.11.2018, 18.30

Szczegóły:

Email nowicka.psycholog@gmail.com Kategorie Event , Gdynia

Harmonogram

Czas:

Lokalizacja:

Przedszkole Sióstr Nazaretanek, ul. Świętojańska, Gdynia

Małżeństwo bez rutyny i nudy – rozmowy, seks i metafizyka…

Celem spotkania jest podnoszenie kompetencji interpersonalnych małżonków, co przełoży się na lepsze funkcjonowanie wszystkich członków rodziny. Tematyka związana ściśle z zagadnieniami psychologii par/małżeństw. Projekt jest kierowany do osób w związkach małżeńskich i narzeczonych.

Przewidziana jest wyłącznie praca w parze ze swoim współmałżonkiem– poprzez pisemne odpowiedzi na przygotowane pytania, rozmowy i ćwiczenia warsztatowe – nie trzeba  nic mówić na forum – to Wasze małżeństwo ma skorzystać i się rozwinąć!

Liczymy na Państwa pozytywny odzew i zaangażowanie w budowę zdrowych, silnych i satysfakcjonujących relacji.

Prowadząca: Katarzyna Nowicka – żona od 17 lat, mama czworga dzieci, psycholog, psychoterapeuta; od ponad 20 lat członek Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich; organizuje warsztaty, konferencje dla małżonków i narzeczonych promujące integralny rozwój w relacjach; wspólnie z Mężem współtworzą ogólnopolskie stowarzyszenie Komunia Małżeństw.

 

! Spotkania nie rozwiążą głębokich problemów małżeńskich. Małżeństwom w długotrwałym kryzysie zalecamy konsultacje/ terapie dla par i małżeństw.

 

Miejsce: Przedszkole Sióstr Nazaretanek, ul. Świętojańska, Gdynia.

Data: 22-11-2018

ZAPISY:

Zapisy na wydarzenie prosimy wysyłać pod adres nowicka.psycholog@gmail.com z informacją na jakie konkretnie wydarzenie (tytuł, data, godzina)  zgłaszają Państwo udział.

Liczba miejsc ograniczona.

Pierwsze 10 par – wejście bezpłatne